logo_png1

Choć firmę Ogrodowe Szaleństwo założyliśmy w 2012 roku (wcześniej pod nazwą Green Project) to zielenią zajmujemy się od ponad 10lat, zdobywając solidne doświadczenie. Przez ostatnie 4 lata stworzyliśmy ponad 60 projektów przydomowej zieleni i „przekopaliśmy” ponad 30.000 m2, by następnie na wyrównanym terenie założyć dla Was ogrody. Udzieliliśmy pomocy przy pielęgnacji roślin w kilkudziesięciu ogrodach osób prywatnych i firm w tym Domodi.pl. Dzięki staranności i dużej elastyczności zdobyliśmy zaufanie naszych klientów, co potwierdzają referencje w tym te z zakładki „Opinie” – Dziękujemy!

Cały czas zdobywamy nowych partnerów, współpracując z nimi zarówno poprzez zakup najlepszej jakości materiałów jak i wspólnie realizując projekty. Chcąc spełnić wszelkie Państwa oczekiwania rozwijamy się w branżach pokrewnych w tym: budowa ogrodzeń, zakładanie automatycznego nawadniania czy prace brukarskie.

Staramy się odpowiedzieć na każde zapytanie w możliwie jak najszybszym czasie a Ty już dziś możesz to sprawdzić, wystarczy, że napiszesz do nas wiadomość e-mail. Umówimy spotkanie na miejscu w celu wizji lokalnej, dokonania wyceny a Ty nic nie zapłacisz – Spróbuj to Cię nic nie kosztuje!

Magdalena Radzimowska – Właścicielka

Właścicielka firmy. Ma największą wiedzę z zakresu roślin a ciągle ją poszerza. W ogrodzie nic jej nie jest obce, wie jak sadzić małe rośliny, ale potrafi też zbudować wysokie ogrodzenie. Ma duszę artystki i zna najlepiej szatę, dlatego głównie to ona projektuje ogrody. Nie usiedzi długo na miejscu – musi być w każdym ogrodzie i dokładnie sprawdzić jakość wykonanych prac swoich pracowników. Chce spełniać marzenia zwiedzając wraz z mężem świat, by poznać jego różne, tajemnicze zakątki. Teraz spełnia marzenia innych tworząc dla nich ”zielony zakątek” bogaty w bujną i różnorodną roślinność, tętniący życiem. W wolnym czasie, pomimo codziennego obcowania z naturą w mikroskali jakim jest ogród, ucieka w góry, gdzie czerpie inspiracje z dziewiczej natury. Jej drugim hobby jest rysunek, na prośbę autorki książki z wierszami o kwiatach wykonała ilustracje.

Magdalena Radzimowska
Magdalena RadzimowskaWłaścicielka firmy
Architekt Krajobrazu

Paweł Radzimowski

Paweł Radzimowski
Paweł RadzimowskiProjektant / Kierownik
Projektant i ogrodnik

Wszechstronny i wszechobecny. W firmie pomaga żonie w niemal wszystkim – projektuje, zakłada ogrody, nadzoruje a czasami nawet plewi rabaty. Ma ścisły umysł a jego głównym zadaniem jest strona techniczna. Liczenie sprawia mu przyjemność, dlatego dokonuje wycen i rozlicza pracowników z ich pracy. Jest również głównym kierowcą. Prywatnie interesuje się wszystkim co związane z Japonią od języka po sztuki walki. Jest również kolekcjonerem Kinder Niespodzianek.

Nasze atuty

  • podparta praktyką wiedza z zakresu projektowania, realizacji oraz pielęgnacji ogrodu
  • wiedza z branż pokrewnych
  • świeże spojrzenie na sztukę projektowania
  • indywidualne podejście do każdego klienta
  • otwartość na nowe technologie
  • dokładność wykonywanych prac
  • działanie zgodnie ze sztuką ogrodową
  • doskonała komunikatywność

Nasze motto brzmi: „rzeczy niemożliwe wykonujemy od ręki, cuda zajmują nam kilka dni”.